Przejdź do treści
21:39 Prezydent Ukrainy: ustaliliśmy z Rosją kolejną wymianę jeńców 1000 na 1000
20:11 Premier Donald Tusk: w najbliższym czasie zwrócę się do Sejmu z wnioskiem o wotum zaufania dla rządu
19:59 Prezes PiS Jarosław Kaczyński: to jest klęska demokracji walczącej, ten rząd powinien odejść, proponujemy rząd techniczny
Wybory 2025 Gościem Poranka Radia Republika o godzinie 6.00 będzie Jacek Ozdoba z PiS
Protest We wtorek (3 czerwca) o godz. 12:00, pod ambasadą Niemiec przy ul. Jazdów 12 w Warszawie, odbędzie się protest pod hasłem: "Zabierzcie namiestnika!". Organizuje: Ruch Obrony Granic
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Nysie zaprasza na spotkanie z Danielem Obajtkiem oraz Michałem Dworczykiem, 5 czerwca (czwartek), g. 19:00, Nyski Dom Kultury ul. Wałowa 7
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Kargul i Pawlak po angielsku. Ofiarą padło drzewo

Źródło: Fot. Twitter/D. Scott @eclipsethis2003

Sąsiedzi z Wielkiej Brytanii przecięli drzewo na pół z powodu sporu o odchody ptaków.

Para wezwała arborystę, aby ściął połowę gałęzi jodły, które wisiały nad ich podjazdem. Reszta drzewa znajduje się na podwórku sąsiada.

Ich sąsiad, Bharat Mistry, powiedział, że drzewo znajduje się na jego podwórku od 25 lat. Jednak podczas pandemii pandemii koronawirusa w marcu zeszłego roku sąsiedzi Mistry poprosili o usunięcie drzewa. Skarżyli się, że ptaki przebywające na drzewie robią za dużo hałasu i wypróżniają się nad podjazdem.

A dispute between two neighbors over nesting #birds in the #UnitedKingdom led to a 25-year-old #tree being chopped in half #Waterthorpe #Sheffield

READ: https://t.co/W0mGBAEJTF pic.twitter.com/2ENgcZDJTY

— Mail Of The Day (@MailOfTheDay) June 26, 2021

– Zapytaliśmy, czy moglibyśmy je przyciąć i założyć siatkę, aby zapobiec przedostawaniu się ptaków, ale nie udało się osiągnąć kompromisu – powiedział Mistry.

– W zeszły weekend powiedział, że zamierza poprosić specjalistę, aby ściął gałęzie. Poprosiliśmy, aby tego nie robił, ale przyszli w piątek i to zrobili – dodał.

– Byliśmy całkowicie zrozpaczeni – mówił. – To naprawdę smutne, ponieważ drzewo jest tam od tak dawna i jest naprawdę ładne – kontynuował.

Zdjęcia dziwnego drzewa zostały opublikowane w mediach społecznościowych i szybko zostały wykorzystane w memach. Roślina stałą się nawet atrakcją turystyczną.

– Wielu ludzi przechodziło obok, aby na to spojrzeć – powiedział Mistry.

PHOTOS: 'Petty' neighbor chops tree in half over noisy bird dispute in Sheffield, England

????: SWNS pic.twitter.com/YEL5pzqJrh

— The Guild Nigeria (@TheGuildng) June 24, 2021
Foxnews

Wiadomości

Wiadomo kiedy Karol Nawrocki obejmie urząd

Świątek powalczy dziś o półfinał French Open

Europejski kraj chce znieść cła na cały import z USA!

Dym z pożarów w Kanadzie dotarł do zatoki. Eksperci: to nie zniknie szybko

Ukraińcy odcięli okupantowi prąd

W samochodzie terrorysty z Boulder znaleziono dokumenty USAID

Biznesmen biwakował nad rzeką. Spotkał lwicę. Nie żyje

Putin kładzie na stół warunki dotyczące pokoju na Ukrainie

Hejt na córkę nowego prezydenta. Na szczęście dobrych ludzi jest więcej [KOMENTARZE]

Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]

Kanthak o koalicji Tuska: jest bankrutem, syndykiem masy upadłościowej

Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"

Ile gwiazdy biorą za wesele? Nawet 50 tysięcy za jeden wieczór! Wiśniewski, Zenek i Narożna w cenniku ślubnych marzeń

Fogiel: Tusk udaje, że „nic się nie stało” – ale Hołownia wierzga!

Instagram był za Trzaskowskim, Polska za Nawrockim

Najnowsze

Wiadomo kiedy Karol Nawrocki obejmie urząd

Ukraińcy odcięli okupantowi prąd

W samochodzie terrorysty z Boulder znaleziono dokumenty USAID

Biznesmen biwakował nad rzeką. Spotkał lwicę. Nie żyje

Putin kładzie na stół warunki dotyczące pokoju na Ukrainie

Świątek powalczy dziś o półfinał French Open

Europejski kraj chce znieść cła na cały import z USA!

Dym z pożarów w Kanadzie dotarł do zatoki. Eksperci: to nie zniknie szybko