Awans Agnieszki Radwańskiej do kolejnej rundy Australian Open
facebook.pl/AustralianOpen

Agnieszka Radwańska bez straty seta awansowała do IV rundy wielkoszlemowego turnieju rozgrywanego na kortach w Melbourne. Dziś, w meczu trzeciej rundy, Polka pokonała Portorykankę Monicę Puig 6:4, 6:0.

Portorykanka w drugiej rundzie pokonała Magdę Linette aż 6:3, 6:0. Po 22-letniej zawodniczce więc można było się spodziewać mocnej i zaciętej walki w meczu z Radwańską. Zawodniczki nigdy wcześniej się ze sobą nie mierzyły.
Na początku meczu wyraźnie było widać iż Polka dopiero poznaje styl gry rywalki. Portorykanka chciała to wykorzystać i imponowała na korcie. Ostatecznie Polce, po ciężkim i wyrównanym boju, udało się wygrać pierwszego seta 6:4.

W drugim secie Radwańska pokazała klasę. Nie już żadnych wątpliwości kto jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w meczu. Rozstawiona z ''4'' Isia zdominowała seta wygrywając go bez straty gema.

Radwańska tym samym pomściła porażkę Magdy Linette. W całym turnieju Polka zwycięża bez straty seta. W walce o ćwierćfinał turnieju zagra z Niemką Anną-Leną Friedsam z którą mierzyła się już w tym roku podczas turnieju w Chińskim Shenzhen.

Zalewska: straty powodzi liczone są już w dziesiątkach miliardów złotych

TYLKO U NAS! Bocheński szczerze o aborcji [wideo]

Alerty IMGW dalej obowiązują. Jaka będzie pogoda tej nocy?

Uwaga! Poważne problemy z dostępem do gotówki na południu kraju

Ataki polityków na WOT i OSP

Mocne słowa Trumpa: to wina Harris i Bidena, że do mnie strzelają!

Republika: „W Punkt” o godz.21:10

Ludzie stracili dorobek życia, a Premier wrzuca zdjęcie, że je zupę!

Czarnek: rząd powinien bezwzględnie organizować pomoc dla powodzian!

Kolejny dowód na to, że rząd nie radzi sobie w ogóle z powodzią. ZOBACZ WIDEO

Szef BBN Jacek Siewiera: czeka nas bardzo trudny czas, to niestety nie koniec

Republika pomaga! Pomoc dla powodzian

Niż genueński powoli ustępuje, jednak sytuacja powodziowa jest nadal dramatyczna. Prognoza na najbliższe godziny

Jak dziś czuje się poseł KO Małgorzata Tracz, która występowała przeciwko wzmocnieniu Nysy Kłodzkiej

Straż Graniczna zatrzymała Azera za przemyt ludzi!