Sousa orze, jak może. Kadra osłabiona kontuzjami

Artykuł
Wysyp w kadrze kontuzji to kolejne zmartwienie dla selekcjonera Paulo Sousy
Fot. Twitter/@LaczyNasPilka

We wrześniowych meczach eliminacyjnych mistrzostw świata polska reprezentacja będzie musiała obejść się bez Dawida Kownackiego, Kacpra Kozłowskiego, Krzysztofa Piątka i Sebastiana Szymańskiego. Wysyp w kadrze kontuzji to kolejne zmartwienie dla selekcjonera Paulo Sousy.

Kownacki, Kozłowski, Piątek i Szymański to jednak nie jedyne osłabienia kadrowe biało-czerwonych. U Mateusza Klicha wykryto COVID-19, od dłuższego czasu z kontuzjami zmagają się Arkadiusz Milik, Jacek Góralski i Krystian Bielik, niepewny jest los Piotra Zielińskiego

- Czekamy na niego, jesteśmy w kontakcie z Napoli. Mamy nadzieję, że wróci do nas na mecz z Anglią i od początku spotkania zagra w środku pola - skomentował sytuację Sousa.

Wobec braków personalnych, selekcjoner zdecydował się powołać do kadry młodzieżowców - Kamila Piątkowskiego i Jakuba Kamińskiego. Reprezentacja liczy na stan obecny 23 zawodników. 

Swoje mecze eliminacyjne do mistrzostw świata biało-czerwoni rozegrają 2 września z Albanią, 5 września z San Marino i 8 września z Anglią

 

 

Źródło: Rzeczpospolita

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy