Sekretarz ambasady Szwajcarii w Teheranie nie żyje. Kobieta wypadła z okna
Nie żyje pierwsza sekretarz ambasady Szwajcarii w Iranie. Ciało kobiety znalazł dziś rano ogrodnik. Jak podaje MSZ Szwajcarii, kobieta zginęła w wyniku wypadku. Tożsamość 51-latki wyjawiły media irańskie.
Pierwsza sekretarz ambasady Szwajcarii w Iranie została znaleziona martwa pod budynkiem, w którym mieszkała.
Według przedstawiciela irańskich służb ratunkowych Mojtaba Chaledi, przyczyna wypadnięcia z okna nie została jeszcze określona. Według szwajcarskiego MSZ, kobieta zginęła na skutek wypadku.
Ambasada Szwajcarii reprezentuje interesy USA w Iranie.
Switzerland's number-two #diplomat in Iran fell to her death from a residential tower in the north of #Tehran. ????https://t.co/xT5D3r0Bvq
— The New Arab (@The_NewArab) May 4, 2021
Najnowsze
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"
"Wspierajcie prawdziwą sztukę". Jaś Kapela znów wyciąga rękę po kasę [WIDEO]
Watykan wobec AI: sztuczna inteligencja ma służyć godności człowieka
Nawrocki w Poznaniu na rocznicy Czerwca ’56: komuniści chcieli zabrać nam nie tylko ciało, ale także ducha
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej