Sekretarz ambasady Szwajcarii w Teheranie nie żyje. Kobieta wypadła z okna
Nie żyje pierwsza sekretarz ambasady Szwajcarii w Iranie. Ciało kobiety znalazł dziś rano ogrodnik. Jak podaje MSZ Szwajcarii, kobieta zginęła w wyniku wypadku. Tożsamość 51-latki wyjawiły media irańskie.
Pierwsza sekretarz ambasady Szwajcarii w Iranie została znaleziona martwa pod budynkiem, w którym mieszkała.
Według przedstawiciela irańskich służb ratunkowych Mojtaba Chaledi, przyczyna wypadnięcia z okna nie została jeszcze określona. Według szwajcarskiego MSZ, kobieta zginęła na skutek wypadku.
Ambasada Szwajcarii reprezentuje interesy USA w Iranie.
Switzerland's number-two #diplomat in Iran fell to her death from a residential tower in the north of #Tehran. ????https://t.co/xT5D3r0Bvq
— The New Arab (@The_NewArab) May 4, 2021
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”