Sekretarz ambasady Szwajcarii w Teheranie nie żyje. Kobieta wypadła z okna
Nie żyje pierwsza sekretarz ambasady Szwajcarii w Iranie. Ciało kobiety znalazł dziś rano ogrodnik. Jak podaje MSZ Szwajcarii, kobieta zginęła w wyniku wypadku. Tożsamość 51-latki wyjawiły media irańskie.
Pierwsza sekretarz ambasady Szwajcarii w Iranie została znaleziona martwa pod budynkiem, w którym mieszkała.
Według przedstawiciela irańskich służb ratunkowych Mojtaba Chaledi, przyczyna wypadnięcia z okna nie została jeszcze określona. Według szwajcarskiego MSZ, kobieta zginęła na skutek wypadku.
Ambasada Szwajcarii reprezentuje interesy USA w Iranie.
Switzerland's number-two #diplomat in Iran fell to her death from a residential tower in the north of #Tehran. ????https://t.co/xT5D3r0Bvq
— The New Arab (@The_NewArab) May 4, 2021
Najnowsze
W koalicji wrze. Coraz większa presja na decyzje Tuska ws. afery Kacprzyka
Bardzo dobre informacje z rynku ropy. Cena surowca nadal spada!
Zandberg ostro do Trzaskowskiego i Kierwińskiego ws. Szpitala Południowego: "Warszawą rządzi ośmiornica"