Salma Hayek i jej sekret wiecznej młodości. Gwiazda zachwyca zdjęciami

Artykuł
Ostatnio można było podziwiać Salme Hayek na gali wręczenia Złotych Globów.
Instagram/salmahayek

Salma Hayek jest bardzo aktywna na Instagramie. 54- latka często wrzuca na swój profil zdjęcia w kostiumie kąpielowym.

Na publikowanych fotografiach można zobaczyć, że Salma Hayek prowadzi ona bardzo aktywny tryb życia. Często widnieje na nich podczas ćwiczeń na siłowni i uprawiania jogi. 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Salma Hayek pochodzi z Meksyku. Jako bardzo młoda dziewczyna wyjechała USA, by zostać uczennicą żeńskiej szkoły katolickiej w Luizjanie. Hayek miała w szkole sporo problemów spowodowanych brakiem znajomości języka i dysleksją. Jako 14-latka została z niej wyrzucona za ,,niestosowne zachowanie". Następnie wróciła do Meksyku.

Salma Hayek studiowała stosunki międzynarodowe. To własnie wtedy zainteresowała się aktorstwem. Zaczęła od grania w teatrach, jednak szybko trafiła na plan meksykańskiej opery mydlanej. Dzięki niej zdobyła status gwiazdy i stała się rozpoznawalna.

W 1995 została obsadzona jako filmowa partnerka Antonio Banderasa w filmie ,,Desperado". Jej przełomowym filmem, dzięki któremu zrobiła największą karierę była ,,Frida" z 2002 roku.

Aktorka od sześciu lat nie zagrała w żadnej produkcji filmowej. Może to być spowodowane skupieniem się na wychowywaniu córki Valenity.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Źródło: Instagram

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy