Rzecznik rządu: Działania podejmowane w ostatnich tygodniach, miesiącach miały charakter zorganizowany

Artykuł
W środę rano odbyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
Fot. Flickr.com/kancelariapremiera

Rano odbyło się posiedzenie RZZK w wąskim gronie dotyczące cyberataków, które były podejmowane w ostatnich tygodniach, w ostatnich miesiącach, które miały charakter zorganizowany - poinformował rzecznik rządu Piotr Müller.

W Sejmie w środę odbyły się tajne obrady, podczas których prezentowana była informacja rządu dotycząca cyberataków na Polskę.

Po zakończeniu posiedzenia rzecznik rządu w rozmowie z dziennikarzami relacjonował, że po wysłuchaniu informacji odbyła się debata oraz były zadawane pytania przez posłów.

- Jeżeli chodzi o kwestie związane z działaniami podejmowanymi w ostatnich tygodniach i miesiącach, dzisiaj ta informacja została przedstawiona na posiedzeniu Sejmu - przekazał.

- W najbliższym czasie odbędą się oczywiście posiedzenia właściwych organów poszczególnych gremiów rządowych oraz sejmowych, domyślam się że będzie to również komisja ds. służb specjalnych w ramach działalności sejmowej - dodał.

Müller poinformował, że w środę rano odbyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w wąskim gronie, dotyczące "tych wszystkich działań, które były podejmowane w ostatnich tygodniach, w ostatnich miesiącach, które miały charakter zorganizowany".

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy