Radwańska przegrała w finale WTA w Eastbourne

Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, przegrała finałowe starcie WTA w Eastbourne z Belindą Bencić 6:4, 4:6, 6:0.

Agnieszka Radwńnska przegrała finał turnieju WTA w Eastbourne. Najlepsza Polska tenisitka w kluczowym starciu rywalizowała ze Szwajcarka Beliną Bencic, która w półfinale rozegrała jedynie 3 gemy. Jej rywalka Karolina Wozniacka po oddaniu dwóch gemów serwisowych zglosiła, ze nie może kontynuować spotkania z powodu urazu. Pierwszy set dzisiejszego finału należal do Bencic. Radwańska nie poddała się i w drugim secie zagrała zdecydowanie lepiej, co poskutkowało wyrównaniem stanu meczu. Na ostatnia partie wiecęj sił zachowała Bencic, która ostatecznie wygrala 6:4, 4:6, 6:0.

Źródło: wtatennis.com