„Przygoda z tatą". Pierwsza edycja gry miejskiej rozpoczęta

Artykuł
Na wszystkich uczestników zabawy czekają liczne atrakcje
Fot. facebook/mripsRP

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zorganizowało wyjątkową grę „Przygoda z Tatą".

Na terenie Warszawy odbywa się wyjątkowa gra miejska „Przygoda z Tatą”, która przenosi dzieci i ojców na pełen przygód archipelag skarbów.

Celem gry jest zaproszenie ojców do wspólnej, aktywnej zabawy z dziećmi. Uczestnicy mają możliwość rozwijania wiedzy i sprawności dzięki zabawie w podróżników-odkrywców.

Ich zadaniem jest przeszukanie archipelagu skarbów i odnalezienie odpowiednich obiektów w centrum miasta. Na poszczególnych „wyspach” na graczy czekają zadania specjalne, których poprawne wykonani umożliwi zdobycie punktów. Liczyć się się współpraca i zgranie zespołu. Jednak najważniejsza jest dobra zabawa.

- Nasza gra miejska „Przygoda z Tatą” to połączenie zwiedzania, mądrej rozrywki i aktywnie spędzonego czasu z dzieckiem. Intrygujące zagadki, zaskakujące zadania pozwolą przeżyć rodzinną przygodę, miło spędzić czas na świeżym powietrzu, stworzyć niezapomniane wspomnienia - wyjaśniła Marlena Maląg, Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

Dla wygranego zespołu przewidziano voucher na dwudniowy rodzinny wyjazd. Z kolei za zajęcie drugiego miejsca przewidziano nagrodę w postaci vouchera na całodzienne rodzinne warsztaty, a zdobywcy trzeciego miejsce otrzymają vouchery na kilkugodzinne rodzinne warsztaty.

Wydarzenie organizowane jest z okazji Dnia Ojca przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Źródło: gov, facebook/mripsRP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy