Przyczepa kempingowa wypięła się z auta i przygniotła kobietę do drzewa
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że piesza znajdująca się na chodniku została śmiertelnie potrącona przez przyczepę kempingową, która wypięła się z ciągnącego ją samochodu.
Przyczepa odczepiła się najprawdopodobniej, gdy auto przejeżdżało przez mostek.
Tuż po zdarzeniu kierujący odciągał swoim samochodem przyczepę. Kierowca był trzeźwy. Zostało mu zabrane prawo jazdy. Zabezpieczono też auto z przyczepą..
Pomimo reanimacji kobieta zmarła.
wizjalokalna.pl
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
„Tam giną ludzie”. Wydanie specjalne TV Republika po relacji sygnalisty
Wildstein o aferze szpitalnej: To nie jest afera, to jest metoda
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!