Prognoza pogody. Dzisiaj opady i porywisty wiatr
Dzisiaj najchlodniej będzie w Katowicach. Termometry pokażą tam 15 st. C. Najcieplej w Rzeszowie. Tam temperatura wyniesie 20 st. C.
Padać nie będzie na Podkarpaciu i w Małopolsce. W pozostałej części kraju wystąpią opady. Wiatr będzie porywisty. Ciśnienie wyniesie 1013 hPa.
W północnej części kraju, w Rzeszowie, Warszawie i Zielonej Górze jakość powietrza będzie bardzo dobra. Natomiast na południu Polski jakość powietrza będzie dobra.
Kolejne dni zapowiadają się również deszczowo.
TV Republika
Komentarze
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Jarosław Kaczyński: to jest klęska demokracji walczącej, ten rząd powinien odejść, proponujemy rząd techniczny
Po klęsce Trzaskowskiego przystawki grają o swoje. Sawicki uderza w Tuska: nie może już być premierem
Najnowsze

Szefernaker: Nie da się wygrać wyborów ignorując część Polaków

Wyborczy sukces Karola Nawrockiego. Dzisiaj ważne oświadczenie prezesa PiS, wiemy o której godzinie

Ważna decyzja niemieckiego sądu. Pushbacki ludzi są nielegalne, sypie się strategia rządu w Berlinie

Zdjęcie z Trumpem to mało. USA wymusiły na Berlinie akceptację wyboru Nawrockiego?

Jarosław Kaczyński: to jest klęska demokracji walczącej, ten rząd powinien odejść, proponujemy rząd techniczny

Karol Nawrocki dziękuje za głosy: nie odpuszczę żadnej z ważnych dla Polski i Polaków spraw
