Pożar w Chorzowie. Znaleziono ciało mężczyzny z raną postrzałową
Podczas akcji gaśniczej w hali produkcyjnej w Chorzowie strażacy znaleźli ciało mężczyzny. Miał ranę postrzałową.
Ciało znaleziono podczas dogaszania ognia w hali. Według informacji dziennikarzy RMF strzał padł z broni czarnoprochowej. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratury.
W Chorzowie płonęła hala magazynowa i warsztat samochodowy przy ul. Piotra Skargi. W akcji brało udział kilkudziesięciu strażaków i pluton ratowniczo-chemiczny PSP.
Jak podało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach, zgłoszenie do pożaru hali i warsztatów napłynęło po godz. 6.
Rzecznik chorzowskiej straży pożarnej kpt. Tomasz Szymański powiedział, że przed godz. 8 w akcji brało udział 16 zastępów i 44 ratowników.
„Z informacji otrzymanych od Plutonu Chemicznego Straży Pożarnej z Katowic wynika, że zagrożenie dla mieszkańców nie występuje. Oczywiście z powodu pożaru w centrum miasta jest odczuwalny nieprzyjemny zapach” – napisano w mediach społecznościowych chorzowskiego urzędu miasta.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Prezydent chce spotkać się z szefami służb specjalnych. W tle - kontakty Czarzastego
Tusk zadłuży Polskę na pokolenia? "To pułapka, a nie bezpieczeństwo!"
Afera! Mainstreamowe media dostały 8 milionów od Domańskiego. To spłata za uciszanie afer?