Półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5-metrowej wieży? Oto cały Antoni Macierewicz! [ZOBACZ FILM]

Artykuł

Niedawne 70. obchody urodzin Antoniego Macierewicza odbiły się szerokim echem w całej Polsce. Samo wydarzenie zrzeszyło osoby ze świata polityki oraz mediów. Nietypowe okazało się nagranie, które organizatorzy postanowili pokazać szerszej publiczności. Bohaterem nagrania jest oczywiście... sam solenizant!

Antoni Macierewicz obchodził urodziny 3 sierpnia. Przyjęcie z tej okazji zorganizowano w sobotę, w jednym z warszawskich klubów.
Uczestnikom przyszło przekonać się, w jak dobrej formie jest były minister obrony narodowej. Pokazano film, na którym polityk wykonuje skok do basenu z 5-metrowej wieży, wykonując przy tym skomplikowane salto.

 

Jeśli ominęła Państwa transmisja z doniosłego wydarzenia, wciąż jest szansa, aby obejrzeć retransmisję. Szczegóły załączone poniżej.

70te_urodziny_am3574_670

 

CZYTAJ WIĘCEJ: Kaczyński: W historii ostatnich dziesięcioleci Antoni Macierewicz jest jedną z najważniejszych i najbardziej niezwykłych postaci

 

"Niepodległość ma jeden kształt"

Z okazji urodzin Antoniego Macierewicza powstała niezwykła książka pt. "Niepodległość ma jeden kształt", nakładem wydawnictwa LTW.

– Książka nie jest darem instytucji, to nasz prywatny dar dla pana ministra na 70 urodziny. Inicjatywa tej książki pojawiła się wiosną tego roku i zainspirowała nas do tego kampania przeciwko panu ministrowi wiosną kiedy byle łajdak mógł szargać pana dobre imię. Mówię to z bólem. Nie mogliśmy nie zaprotestować wobec tych słów. Był człowiek, który określił pana działalność mianem ubeckich metod, musieliśmy pokazać, że prawda jest zupełnie inna i że są ludzie którzy się z tym nie zgadzają – powiedział Cenckiewicz.

am_okladka_produkcyjnab5iso3519_670_670

Źródło: Telewizja Republika, twitter.com

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy