Kaczyński: W historii ostatnich dziesięcioleci Antoni Macierewicz jest jedną z najważniejszych i najbardziej niezwykłych postaci

Artykuł
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Cyntia Harasim/Gazeta Polska VOD

– W historii ostatnich dziesięcioleci, w historii polskiego przełomu Antoni Macierewicz jest jedną z najważniejszych i najbardziej niezwykłych postaci. Jego droga jest bardzo długa, przeszło pół wieku. W moim głębokim przekonaniu jest to droga ciągle niezakończona – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

– Antoni Macierewicz imponuje młodzieńczością i tym wszystkim czego jego rówieśnicy (również ja) mogą mu bardzo zazdrościć. Gratuluję mu tego wszystkiego co uczynił dla Polski. Postawił na Polskę od najmłodszych lat i wierzę, że uczyni jeszcze bardzo wiele. Wszystkiego najlepszego i nie stu lat, a więcej – mówił prezes PiS.

– W historii ostatnich dziesięcioleci, w historii polskiego przełomu Antoni Macierewicz jest jedną z najważniejszych i najbardziej niezwykłych postaci. Jego droga jest bardzo długa, przeszło pół wieku. W moim głębokim przekonaniu jest to droga ciągle niezakończona – dodał.

Zobacz wideo:

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy