Wreszcie! Obrońcy demokracji i akcji "Konstytucja" wreszcie ubrali swojego!
W sieci roi się od zdjęć KOD-ziarzy i Obywateli RP robiących sobie fotki na tle pomników, posągów, które ubrali w koszulkę z napisem "Konstytucja". Jednak z odsieczą przyszli inni i proponują, by zwolennicy UB-eków i SB-eków nie zapominali o swoich. Poniżej trzy fotki, które powinni sobie zwolennicy niszczenia demokracji w Polsce i kablowania na Polskę, powiesić nad łóżkiem. !!!
Stalin i Lenin jest z Was dumny, KODziarze i Obywatele RP!
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA
Historyczny awans TV Republika. Jesteśmy już w TOP 5 polskich mediów
Matecki nadal na celowniku Tuska. Trwa "produkcja" fikcyjnych dowodów