Wiśniewska mocno o Koalicji Europejskiej: Jeszcze mogliby państwo doprosić Jaruzelskiego i Kiszczaka, gdyby żyli
– Jeśli chodzi o Koalicję Europejską, to ona jest mocno egzotyczna. Nie ma wspólnego programu, idei, która łączy. Jest różnica między Zjednoczoną Prawicą a KE jest taka, że my mamy wspólne spoiwo, jeden program - powiedziała w TVP Info europoseł PiS Jadwiga Wiśniewska.
– Jeśli chodzi o Koalicję Europejską, to ona jest mocno egzotyczna. Nie ma wspólnego programu, idei, która łączy. Jest różnica między Zjednoczoną Prawicą a KE jest taka, że my mamy wspólne spoiwo, jeden program. Ten program przedstawiliśmy Polakom i go konsekwentnie realizujemy. Naszą marką jest wiarygodność i rzetelność – powiedziała Jadwiga Wiśniewska.
– Mamy PZPR, lewicę, Zielonych, liberałów. Jeszcze mogliby państwo doprosić Jaruzelskiego i Kiszczaka, gdyby żyli. Wtedy byłby pełny wachlarz - mówiła europoseł PiS.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Tusk chwali się tanim paliwem. Internauci punktują: Polacy przepłacali jak "za woły"
"Zasługują na szacunek i słowa podziękowania". Wiemy, gdzie i z kim prezydent Nawrocki spotka się w Wigilię Bożego Narodzenia
Silva wraca do Europy. Kiwior i Bednarek z nową konkurencją w defensywie FC Porto