Ważny apel premiera do sędziów! ZOBACZ
Premier Mateusz Morawiecki zaapelował do sędziów, aby ci przestali wygłaszać oświadczenia dotyczące powstrzymania się od wszystkich czynności orzeczniczych w prowadzonych sprawach.
– Apeluję do sędziów, aby zaprzestali wygłaszać oświadczenia o powstrzymaniu się od wszelkich czynności orzeczniczych w prowadzonych sprawach; takie oświadczenia to nic innego, jak namawianie do łamania prawa, do podważania statusu legalnie powołanych sędziów - powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową premier Mateusz Morawiecki.
Komentarze
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”