Wałęsa oświadcza na Facebooku: Zrywam wszelkie kontakty z telewizją Kurskiego
Były prezydent Lech Wałęsa oznajmił dziś na Facebooku, że „zrywa wszelkie kontakty z telewizją Kurskiego do czasu odwołania Kurskiego” i nie życzy sobie, by jego nazwisko „pojawiało się w TVP”. Podobno to Prawo i Sprawiedliwość miało „gumkować” nazwisko Wałęsy, a tymczasem robi to on sam…
Oświadczenie Wałęsy wpisuje się w serię niedawnych deklaracji polityków Platformy Obywatelskiej, którzy postanowili zbojkotować Telewizję Polską i odmawiają goszczenia w TVP.
Facebook, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"