Przejdź do treści
14:45 UE: Cypr, który od 1 stycznia przejmie przywództwo w reprezentującej państwa członkowskie Radzie UE, przedstawił w niedzielę listę priorytetów na najbliższe pół roku
14:20 Włochy: Rekordowy wzrost cen biletów na loty z północy na południe kraju w okresie świątecznym
13:54 Szwecja: Służby weszły na pokład rosyjskiego statku powiązanego z transportami wojskowymi
13:29 IMGW: Czekają nas mroźne i słoneczne święta
13:26 Czechy: Opóźnione i odwołane pociągi po kradzieży kabla na kolei w rejonie Pragi
13:26 Tatry: Turysta walczy o życie po upadku podczas schodzenia z Rysów
12:48 Kard. Ryś na wigilii dla potrzebujących: każdy nosi w sobie godność, odkrywajcie ją w sobie i innych
12:28 Ukraina: Zelenski chce szerszych konsultacji z europejskimi sojusznikami po rozmowach z USA
Republika Republika zaprasza widzów na specjalny koncert kolęd z Kozłówki, z udziałem Prezydenta RP Karola Nawrockiego oraz Pierwszej Damy Marty Nawrockiej, Wigilia, godz. 20.00
Republika Dzieci w Libanie śpiewają najpiękniejsze polskie kolędy. Na koncert zapraszamy do Republiki w Boże Narodzenie o godzinie 20:00
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Kalisz zaprasza na spotkanie z europosłem Patrykiem Jakim. 21 grudnia, godz. 17:00, Sala konferencyjna przy hotelu Hampton by Hilton, ul. Chopina 9, Kalisz
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Trwają przesłuchania w związku z tzw. wątkiem lotniczym Amber Gold

Źródło: Telewizja Republika

Od godziny 10:00 trwają przesłuchania przed komisją śledczą ds. Amber Gold. Komisja przesłuchuje obecnie Jacka Łyczbę, byłego prezesa zarządu OLT Express Poland. Potem przesłucha Rafała Orłowskiego, byłego członka zarządu OLT Express Poland.

Komisja zajęła się również wnioskiem posła Zembaczyńskiego, który wnioskował o przesłuchanie szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego, jednak posłowie uznali, że nie ma takiej potrzeby, bo CBA współpracuje z komisją.

Poseł Małgorzata Wassermann, która jest przewodniczącą sejmowej komisji śledczej, przed przesłuchaniami podniosła jeszcze jedną sprawę – sąd w Gdańsku jest jedyną instytucją w Polsce, która nie przekazuje akt sprawy komisji śledczej, ale za to wymaga, aby członkowie komisji przyjeżdżali do Gdańska i przeglądali akta sprawy.

 

TVP Info, telewizjarepublika.pl

Wiadomości

Atak nożownika w Gdańsku. Policja zatrzymała sprawcę

Czym zaskoczy nas pogoda w święta?

Romanowski: to co robią Tusk i Żurek, to jest całkowite bezprawie

Jest zawiadomienie do prokuratury ws. zastrzyków z chlorku potasu. Ważny protest w Gdańsku

Saryusz-Wolski: Ursula von der Leyen nie odpuści Mercosur

Nadchodzi prawdziwe piekło kobiet! Porody na SOR-ach zamiast na porodówkach?

Bielan: Żurek podporządkowuje sądy. Sędziowie i prokuratorzy powinni odmówić

Papież Leon XIV z Watykanu: przebaczajmy, dodawajmy otuchy i nadziei

Trzaskowski gra na ocieplenie wizerunku? Zobacz, co zrobił! [WIDEO]

W wigilijną noc wprowadzono zakaz grania muzyki w pobliżu kościołów

Służby ujawniają prywatne informacje. Państwo traci wiarygodność

Marcin Warchoł: wstrzymanie finansowania wsparcia dla ofiar przemocy to moralne dno i przestępstwo

Krupka o służbie zdrowia: za PiS pieniądze były, teraz ich brakuje

SPRAWDŹ TO!

Tusk zapewniał, że to "koniec drożyzny". Jak jest naprawdę?

Żurek świadomie przyjął bilet w jedną stronę

Najnowsze

Atak nożownika w Gdańsku. Policja zatrzymała sprawcę

Saryusz-Wolski: Ursula von der Leyen nie odpuści Mercosur

Nadchodzi prawdziwe piekło kobiet! Porody na SOR-ach zamiast na porodówkach?

Bielan: Żurek podporządkowuje sądy. Sędziowie i prokuratorzy powinni odmówić

Papież Leon XIV z Watykanu: przebaczajmy, dodawajmy otuchy i nadziei

Czym zaskoczy nas pogoda w święta?

Romanowski: to co robią Tusk i Żurek, to jest całkowite bezprawie

Jest zawiadomienie do prokuratury ws. zastrzyków z chlorku potasu. Ważny protest w Gdańsku