To już pewne! Rafał Trzaskowski kandydatem KO na prezydenta. "Idę się bić o Polskę, która..."

Podczas konferencji prasowej liderzy partii wchodzących w skład Koalicji Obywatelskiej potwierdzili jeszcze przed chwilą nieoficjalne ustalenia dziennikarzy.
Jest już pewne, że o urząd prezydenta zawalczy włodarz Warszawy od 2018 r., Rafał Trzaskowski.
– Powiem Państwu, wygramy te wybory, bo więcej jest ludzi dobrej woli, którzy mają już dosyć zawłaszczania państwa, upolityczniania instytucji. Idę się bić o Polskę, która będzie silna, o państwo, w którym wyciąga się wnioski z błędów III RP, ale nie depcze wszystkiego, co udało nam się przez te 30 lat wspólnie osiągnąć- mówił prezydent Warszawy.
– W tych ostatnich dniach mój szacunek dla pani marszałek rósł z dnia na dzień, bo gdyby nie Małgorzata Kidawa-Błońska, dzisiaj pan prezydent Andrzej Duda byłby wybrany w niedemokratycznych wyborach.
Trochę szkoda, że nowy kandydat zaczyna kampanię zaczyna od atakowania przeciwników.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

UJAWNIAMY: Dziurawa „Tarcza Wschód” – Lubelszczyzna bez obiecanej ochrony pod rządami koalicji 13 grudnia

Na Białorusi sprzedano dwór, w którym tworzył polski noblista. Cena szokuje

"Dziękuję" – Skolim przeżył koszmar i uklęknął przed Bogiem. Zdjęcie skomentowali celebryci

Agnieszka i Grzegorz Hyży świętują rocznicę w Toskanii. „Chciałoby się zatrzymać czas…”
