Szef PiS prosi o udział w wyborach. Kaczyński: Leniart jest szansą dla Rzeszowa

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart jest jedyną kandydatką PiS na prezydenta Rzeszowa, jest szansą dla tego miasta - powiedział wicepremier, szef PiS Jarosław Kaczyński, który w piątek gościł na Podkarpaciu.
- Chcę bardzo mocno podkreślić, bo są pewnego rodzaju nieporozumienia w tej sprawie, pani Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki, jest kandydatem PiS. Jest jedynym kandydatem PiS. Żeby to było jasne dla każdego - zaznaczył Kaczyński, który odwiedził w piątek Rzeszów, by wesprzeć Ewę Leniart w ostatnich dniach kampanii wyborczej.
Kaczyński powiedział też, że Leniart jest szansą dla Rzeszowa na to, "aby to wszystko, co rzeszowianom się podobało było kontynuowane, ale żeby zniknęły zjawiska, które rzeszowianom już od jakiegoś czasu się nie podobały".
- Dlatego głosowanie na Ewę Leniart jest nie tylko wyrazem pewnego poglądu na Polskę, ale jednocześnie wyrazem nadziei na lepszy Rzeszów, na to świetnie rozwijające się miasto, które wielu imponuje - zaznaczył Kaczyński.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Nielegalni imigranci zrobili rozróbę w miejscowości pod Zieloną Górą. Musiała interweniować policja

Bosak: jeżeli nie będzie społecznego nacisku, to rząd Tuska będzie prowadził politykę kapitulacji wobec Niemiec

Rząd Tuska anuluje zamówienia dla wojska. Błaszczak: hamowanie rozwoju armii
