Straty po meczu o Puchar Polski mogą sięgnąć 100 tysięcy złotych
Na Stadionie Narodowym trwa szacowanie strat po poniedziałkowym meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań. Raport w sprawie zniszczeń ma dziś zostać przekazany Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej – informuje radio RMF FM.
Według informacji przekazanych przez radio RMF FM, kibice Lecha zepsuli jedną z bram tak, że trzeba będzie ją wymienić, bo nie ma nią wejścia na stadion. Wśród uszkodzeń są jeszcze dwie toalety, a także drobne elementy wyposażenia.
Kibice Legii Warszawa zniszczyli zaś około 250 krzeseł, które zostały nadpalone podczas odpalenia pirotechniki. Krzesła trzeba będzie wymienić, a koszt jednego to 150 złotych.
Czytaj również:
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź