Sprawa Grodzki - Sakiewicz bez rozstrzygnięcia. Wiemy co będzie dalej [wideo]
Dziś w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Woli przy ul. Kocjana 3 odbyła się rozprawa, na której przesłuchani byli Marek Suchecki oraz Adrian Stankowski. Rzecz dotyczy oskarżenia prywatnego marszałka Tomasza Grodzkiego z art. 212 KK. Proces odbywa się przy drzwiach zamkniętych. Redaktor naczelny "Gazety Polskiej", "Gazety Polskiej Codziennie" i szef TV Republika powiedział w rozmowie z naszym reporterem co jego jako dziennikarza bulwersuje w tej kwestii najbardziej.
Dzisiejsza rozprawa zakończyła się po niespełna 2 godzinach. Marszałek Grodzki nie stawił się na sali. Sędzia odroczył sprawę i wyznaczył najbliższy termin na 26 stycznia o godz. 10.15.
Zobacz więcej: Tajne przez poufne. Grodzki kontra Sakiewicz. Trwa przeciąganie liny [wideo]
Podczas kolejnych posiedzeń będą kontynuowane przesłuchania świadków.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Prezes Fundacji Małych Stópek odznaczony przez prezydenta Złotym Krzyżem Zasługi. "Odznaczenie, odznaczeniem, ale pamiętajcie, że potrzebujemy pieluch"
Giertych z kolejną paranoją. Wierzy w to, że KO zdobędzie samodzielną władzę, zapewnia, że nie nienawidzi PiS-u
Najnowsze

HIT DNIA
Lis wciąż bije w Hołownię. Tylko wczoraj opublikował kilkadziesiąt wpisów!

Mrowińska: Wielu polityków Koalicji jest rozczarowanych, widząc katastrofę naszego państwa.

Prezes Fundacji Małych Stópek odznaczony przez prezydenta Złotym Krzyżem Zasługi. "Odznaczenie, odznaczeniem, ale pamiętajcie, że potrzebujemy pieluch"
