Rusiński: Federalne zarzuty wobec Trumpa. Jak to rokuję na kampanie w przyszłym roku? [wideo]
"Ameryka Polityka i Dolary" to niedzielny program red. Macieja Rusińskiego, w którym poruszane są kwestie polityki krajowej USA. W dzisiejszym odcinku uwaga skupiła się na Donaldzie Trumpie i jego zarzutach, które w ostanim czasie przytłaczają swoją ilością.
Kampania wyborcza, jak sam mówi red. Rusiński zaczęła kręcić się wokół korupcji syna Bidena. Nie wiadomo ile korzysta sam Biden. Sytuacja Trumpa również nie wygląda różowo.
#AmerykaPolitykaiDolary | @MacRusinski: Kampania Trumpa uderza w paradoks - umacnia go to u Republikanów. Procesy wymagają wielu funduszy i są rzeczywistym problemem.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) August 13, 2023
#AmerykaPolitykaiDolary | @MacRusinski: Administracja Bidena miała wymazać Trumpa z obiegu medialnego. Obrona prawna sporo kosztuje. Pojawia się krytyka, że kampania Trumpa ma za zadanie utrzymać go na wolności.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) August 13, 2023
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Rośnie napięcie pomiędzy Waszyngtonem a Brukselą wokół regulacji cyfrowych. KE nakłada wysoką karę na Google
Papierosy przemycane dronem przez polsko-białoruską granicę. Straż Graniczna zabezpieczyła pokaźną kontrabandę
Najnowsze

Rośnie napięcie pomiędzy Waszyngtonem a Brukselą wokół regulacji cyfrowych. KE nakłada wysoką karę na Google

Marcela Leszczak potwierdza rozstanie z Michałem Koterskim. „Smutne doświadczenie”

Antyimigrancki protest w Warszawie. "W obronie polskiej tożsamości narodowej"
