Protestujący podjęli decyzję o okupacji Ministerstwa Rolnictwa! Rolnicy żądają przyjazdu Tuska!
Rolnicy biorący udział w negocjacjach z ministrem Siekierskim podjęli decyzję o rozpoczęciu okupacji resortu. Protestujący domagają się przyjazdu premiera Tuska.
"Zgodnie z informacjami otrzymanymi od Prezesa Krajowego Związku Rolników, Kółek I Organizacji Rolniczych, grupa wybranych reprezentantów rolników, którzy brali udział w negocjacjach w Jasionce i podpisali uzgodnienia z Jasionki, dzisiaj przyszła do Ministerstwa Rolnictwa skontrolować realizację tych ustaleń. Minister Siekierski oraz wiceminister Kołodziejczak nie byli w stanie wytłumaczyć się z braku realizacji jakiegokolwiek zapisu z tych ustaleń. W związku z tym grupa reprezentantów rolników podjęła decyzję, że rozpoczyna okupację Ministerstwa Rolnictwa i nie wyjdzie stamtąd, dopóki nie przyjedzie do nich premier Donald Tusk", poinformował nas rzecznik strajkujących rolników Roman Waszczyk.
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"