Przejdź do treści

Ogórek o wpisie Tomasza Lisa: Napisał niezrealizowany kandydat na prezydenta

Źródło: ZRZUT EKRANU Z VOD.TVP.PL

Była kandydatka SLD na prezydenta Polski dr Magdalena Ogórek w ostatnim czasie dość ciepło wypowiada się w mediach na temat prezydentury Andrzeja Dudy. Taka ocena nie wszystkim się jednak podoba. Szpilkę Ogórek próbował wbić Tomasz Lis, który napisał na Twitterze, że "Prezydenta Dudę bardzo chwali pani Ogórek. I to jest bardzo wiele mówiąca recenzja". Ta jednak nie pozostała dłużna i zgryźliwie odpowiedziała: "... napisał niezrealizowany kandydat na Prezydenta. Ale może znajdzie tyle odwagi, że stanie do następnych wyborów".

Była kandydatka SLD na prezydenta przyznała m.in., że w II turze poparła Andrzeja Dudę. – Jest to prezydentura bardzo aktywna. Andrzeja Dudę widać, Polacy mają z nim kontakt, to cieszy. Nie jest to prezydentura bierna, do jakiej przywykliśmy w ciągu ostatnich lat. Intensywne wizyty zagraniczna, dialog z Polakami, ale także korzystanie z inicjatywy ustawodawczej – powiedziała w Telewizji Republika. CZYTAJ WIĘCEJ

Niedawno na Twitterze odpowiedziała również konstytucjonaliście z Uniwersytetu Wrocławskiego, który domagał się wskazania trzech sukcesów pierwszego roku prezydentury. "Nie czyta z kartki, 22 wizyty zagraniczne, inicjatywa ustawodawcza w sprawie wieku emerytalnego" – napisała Ogórek.

Takie oceny wyraźnie nie spodobały się części mediów, które zarzucają dr Ogórek "przymilanie się do PiS". Z kolei dziennikarz Tomasz List stwierdził, że fakt, iż prezydenta Dudę ocenia pani Ogórek, to "bardzo wiele mówiąca recenzja". W odpowiedzi była kandydatka SLD na prezydenta stwierdziła, że może Lis "znajdzie tyle odwagi, że stanie do następnych wyborów".

 

Prezydenta Dudę bardzo chwali pani Ogórek.
I to jest bardzo wiele mówiąca recenzja.

— Tomasz Lis (@lis_tomasz) 25 maja 2016

 

... napisał niezrealizowany kandydat na Prezydenta. Ale może znajdzie tyle odwagi, że stanie do następnych wyborów. https://t.co/emR044n16z

— Magda Ogórek (@ogorekmagda) 25 maja 2016

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Prezydent dobrej zmiany. Rok temu Andrzej Duda wygrał z Bronisławem Komorowskim

 

telewizjarepublika.pl

Wiadomości

O czym jest ta kampania wyborcza?

Musk: jeśli wyłączę system Starlink, cały front na Ukrainie upadnie

Agenci postrzelili uzbrojonego mężczyznę w pobliżu Białego Domu. Wiemy co z Trumpem

Hołda: Ile twarzy skrywa Rafał Trzaskowski?

Błaszczak: rząd całkowicie pogubił się w narracji o ćwiczeniach wojskowych

Kowalski: w Polsce nie ma już ani prawa, ani sprawiedliwości!

Publikacja rozważań papieża na modlitwę Anioł Pański

Polak prezentuje pogodę w amerykańskiej telewizji: mówię do ludzi tak, jakbym ich spotkał na ulicy

PILNE: Wypadek na trasie S3 w Lubuskiem. Droga jest zablokowana

Próby pojednania Ukrainy z Ameryką | Salonik polityczny

15 marca msza żałobna przy trumnie śp. Pana Profesora Stanisława Gebhardta

Rozwój gospodarczy, to droga do bezpiecznej Polski! | Wysokie Napięcie

Gosek nie został wpuszczony do aresztu gdzie przebywa Matecki. Jutro spotka się z dyrektorem

Z powodu strajku odwołano wszystkie loty na lotnisku w Hamburgu

Awantura w Białym Domu | Salonik polityczny

Najnowsze

O czym jest ta kampania wyborcza?

Błaszczak: rząd całkowicie pogubił się w narracji o ćwiczeniach wojskowych

Kowalski: w Polsce nie ma już ani prawa, ani sprawiedliwości!

Publikacja rozważań papieża na modlitwę Anioł Pański

Polak prezentuje pogodę w amerykańskiej telewizji: mówię do ludzi tak, jakbym ich spotkał na ulicy

Musk: jeśli wyłączę system Starlink, cały front na Ukrainie upadnie

Agenci postrzelili uzbrojonego mężczyznę w pobliżu Białego Domu. Wiemy co z Trumpem

Hołda: Ile twarzy skrywa Rafał Trzaskowski?