Przejdź do treści
21:02 Warszawa: W czwartek TK ma zająć się rozporządzeniem MEN o jednej godzinie religii lub etyki tygodniowo
20:07 USA: Stany Zjednoczone potwierdziły we wtorek doniesienia mediów o wstrzymaniu przekazywania Ukrainie części pocisków do systemów obrony powietrznej
Zaproszenie Jutro (3.07) Elżbieta Witek, wiceprezes PiS, weźmie udział w konferencji dot. bezpieczeństwa na granicy PL-DE (godz. 12:30), a następnie przeprowadzi kontrolę poselską w SG w Zgorzelcu (godz. 13:15)
Wydarzenia Piotrków Trybunalski: Redaktor Tomasz Sakiewicz z Klubem "GP" 3.07 (czwartek) od godz. 15.00 będzie zbierać podpisy poparcia dla referendum przed Galerią Handlową przy ul. Słowackiego
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej Piotrków Tryb. zaprasza 3 lipca o godz. 18.00 na spotkanie z redaktorem naczelnym Tomaszem Sakiewiczem. Sala restauracji Sara (dawna Altamira), ul. Dmowskiego 38c
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Głogowie informuje o zbieraniu podpisów ws. referendum w powiecie głogowskim - STOP nielegalnej imigracji! Punkty: plac przy Ratuszu, Plac 1000-lecia, tężnia Piastów, targowisko oś. Kopernika: 30.06–02.07, godz. 10:00–17:00
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Nowe zasady bezpieczeństwa: wydarzenia sportowe, kina

Źródło: Ministerstwo zdrowia

25% widowni w strefie żółtej i bez publiczności w strefie czerwonej na meczach i innych wydarzeniach sportowych. 1/4 zajętych miejsc, 1,5-m dystans i zasłanianie ust oraz nosa - dla kin w strefach żółtej i czerwonej to tylko dwa z większej liczby obostrzeń wprowadzonych w wybranych powiatach, gdzie zachorowalność na koronawirusa jest wysoka.

⚽️???? Nowe zasady bezpieczeństwa dot. organizacji wydarzeń sportowych w wybranych powiatach.

Lista obostrzeń ???? https://t.co/hzCejvcp1g pic.twitter.com/RHzPww0EyO

— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) August 10, 2020

???? Nowe zasady bezpieczeństwa dot. otwarcia kin w wybranych powiatach.

Lista obostrzeń ???? https://t.co/hzCejvcp1g pic.twitter.com/bEjNXle3ZZ

— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) August 10, 2020

❗️ Od 8 sierpnia w wyznaczonych powiatach obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa w wesołych miasteczkach, parkach rozrywki i parkach rekreacyjnych.

➡️ Aktualna lista obostrzeń: https://t.co/ZLff7hnlGe pic.twitter.com/xz1mNIzJLv

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) August 10, 2020

❗ Od 8 sierpnia w wyznaczonych powiatach obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa w transporcie publicznym.

➡️ Aktualna lista obostrzeń: https://t.co/ZLff7hnlGe pic.twitter.com/WSssBbbVhM

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) August 10, 2020
Ministerstwo Zdrowia, Kancelaria Premiera

Wiadomości

Argentyna: mroźna zima jakiej nie było od kilkudziesięciu lat!

Pożar w turystycznym raju. Całkowicie wymknął się spod kontroli

Reżyser Pasji przybył na górę Athos; zanim zacznie zdjęcia do Zmartwychwstania Chrystusa

Eksplozja w magazynie fajerwerków. Siedem osób nie żyje

Diddy częściowo oczyszczony z zarzutów. Zapadł wyrok w głośnym procesie rapera

Ofensywa pryszczycy! Zamknęli wszystkie targi bydła w kraju

Amerykański wywiad: możliwe, że Iran zaminuje Cieśninę Ormuz

Bodnar zapowiedział konsekwencje prawne w stosunku do obrońców granicy

Zła passa Tuska trwa. Aż 58 proc. nie chce go jako premiera

Nowy tor Stegny w Warszawie – znamy zwycięski projekt kompleksu łyżwiarskiego

Tusk udaje kontrole na granicy. Rzeczywistość jest inna

PILNE: Na warszawskim Grochowie płonie stacja energetyczna

Wiśniewski znów zrobił SHOW! Jubileusz Ich Troje w Sopocie: nowa płyta, Mandaryna na scenie i... pełna widownia byłych żon!

Wieczysta Kraków zatrzymuje liderów. Pazdan i Pietrzak z nowymi kontraktami

Pełczyńska-Nałęcz: Zróbmy wreszcie prawdziwą zmianę. Odpartyjnijmy TVP i SSP

Najnowsze

Argentyna: mroźna zima jakiej nie było od kilkudziesięciu lat!

Diddy częściowo oczyszczony z zarzutów. Zapadł wyrok w głośnym procesie rapera

Ofensywa pryszczycy! Zamknęli wszystkie targi bydła w kraju

Amerykański wywiad: możliwe, że Iran zaminuje Cieśninę Ormuz

Bodnar zapowiedział konsekwencje prawne w stosunku do obrońców granicy

Pożar w turystycznym raju. Całkowicie wymknął się spod kontroli

Reżyser Pasji przybył na górę Athos; zanim zacznie zdjęcia do Zmartwychwstania Chrystusa

Eksplozja w magazynie fajerwerków. Siedem osób nie żyje