Nowe fakty ws. napaści na Oskara Szafarowicza
Sprawa pobicia działacza młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości, Oskara Szafarowicza trafiła dziś do prokuratury - dowiedział się portal niezalezna.pl. Zgodnie z informacjami do jakich dotarł portal, napastnik wciąż jest na wolności.
Przypomnijmy: wczoraj przed godziną 16:00 na Saskiej Kępie Oskar Szafarowicz został napadnięty przez osobnika na zdjęciu powyżej. Oprócz zwyzywania Oskara od „je**** PiSowców” działacz PiS został kopnięty. CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>
Dziś portal niezalezna.pl dowiedział się, jak toczy się sprawa, po zgłoszeniu pobicia przez Oskara Szafarowicza.
Nadkom. Węgrzyniak potwierdziła, że policja otrzymała zgłoszenie w poniedziałek.
Zostało złożone u nas zawiadomienie, które może dotyczyć zachowań agresywnych i ewentualnych gróźb na tle przynależności politycznej. W związku z powyższym istnieje podejrzenie, że mamy do czynienia z przestępstwem a art. 119 kodeksu karnego
– przekazała rzecznik Komendy Rejonowej Policji Praga - Południe nadkom. Joanna Węgrzyniak.
Dodała, że policjanci
"jak zawsze w takiej sytuacji analizują sprawę, wyjaśniają okoliczności, zabezpieczają wszelkiego rodzaju dowody: monitoringi, obejścia i dojścia ewentualnego podejrzanego, i czynią wszystko, co ma zmierzać do jego ustalenia i zatrzymania". Materiały związane ze sprawą miały wedle jej słów zostać dziś przekazane prokuraturze.
Źródło: niezalezna.pl
Najnowsze
Czarnek: Tusk, Motyka i Domański prowadzą obraźliwą politykę wobec Polaków
HIT DNIA
Bardziej upolitycznionego RPO jeszcze nie było. TO nagranie wyjaśnia wszystko
"Układ Podlaski", czyli jak publiczne szpitale stały się finansowym eldorado dla ludzi obecnej władzy