Niedzielę najlepiej zacząć z TV Republika. Zaczynamy o 9:06
W programie jak zwykle ciekawi goście, gorące tematy i burzliwe dyskusje.
Na początek o 9:06 program „W Punkt”.
O 10:06 w programie „Studio prasowe” gościć będą Piotr Dmitrowicz, dyrektor Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, Piotr Grzybowski z tygodnika „Niedziela” oraz publicysta TVP Tadeusz Płużański.
I na zakończenie o 11:00 w „Saloniku politycznym” zobaczymy Tomasza Sommera z „Najwyższego Czasu” oraz Łukasza Warzechę z „Do Rzeczy”.
Gorąco zapraszamy.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!