„Nie ma to jak polskie góry”. Premier z rodziną odpoczywał w Bieszczadach
„Bieszczady, wokół cudowna przyroda i przepiękne bieszczadzkie krajobrazy”. Premier Mateusz Morawiecki podzielił się z internautami zdjęciami z długiego weekendu z rodziną.
Premier Morawiecki wraz z żoną i dziećmi odpoczywał w Bieszczadach. „Szczególnie teraz, po trudnym czasie pandemii, bardzo potrzebujemy oddechu na świeżym powietrzu. Inaczej biegnie czas. Wspaniali ludzie. Dziękuję wszystkim, których tu spotkaliśmy” – napisał.
Facebook/Mateusz Morawiecki
Komentarze
Najnowsze
IMGW i RCB ostrzegają. Nadciągają gwałtowne burze, możliwy grad i podtopienia
Pełczyńska-Nałęcz dała powód Tuskowi, aby ten jeszcze bardziej jej nie lubił
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej