„Nie ma to jak polskie góry”. Premier z rodziną odpoczywał w Bieszczadach
„Bieszczady, wokół cudowna przyroda i przepiękne bieszczadzkie krajobrazy”. Premier Mateusz Morawiecki podzielił się z internautami zdjęciami z długiego weekendu z rodziną.
Premier Morawiecki wraz z żoną i dziećmi odpoczywał w Bieszczadach. „Szczególnie teraz, po trudnym czasie pandemii, bardzo potrzebujemy oddechu na świeżym powietrzu. Inaczej biegnie czas. Wspaniali ludzie. Dziękuję wszystkim, których tu spotkaliśmy” – napisał.
Facebook/Mateusz Morawiecki
Komentarze
Najnowsze
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!