Morawiecki: zdecydowaliśmy się uregulować kwestię kar za nieprzestrzeganie obostrzeń
- Ustawa epidemiczna w wielu obszarach ma swoje limity. Nasze jednoznacznie zapisane sformułowania mogą być kwestionowane. Zdecydowaliśmy się uregulować kwestię kar, mandatów za nieprzestrzeganie obostrzeń. Apeluję więc, żeby nie przemieszczać się w czasie świąt - powiedział podczas konferencji premier Mateusz Morawiecki.
.@MorawieckiM (@PremierRP): Rok 2020 był przeprawą przez nieznane wody. Poświęciliśmy środki finansowe, aby obronić miejsca pracy.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) December 23, 2020
.@MorawieckiM (@PremierRP): Trzeci kwartał tego roku pokazał, że potrafiliśmy stworzyć dodatkowe miejsca pracy, aby przyjąć tych, którzy te miejsca stracili.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) December 23, 2020
.@MorawieckiM (@PremierRP): Dzisiaj otrzymaliśmy zielone światło z Komisji Europejskiej na wykorzystanie naszych środków. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) December 23, 2020
Najnowsze
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]
Wawer w Republice o aferze Kacprzyka: Donald Tusk próbuje przeczekać kryzys
PILNE! Polki poznały rywalki w pierwszej rundzie Wimbledonu