Magazynował narkotyki w mieszkaniu, zebrał ponad 3 kg - grozi mu do 10 lat więzienia

Ponad 3 kg narkotyków, w tym marihuany, znaleźli policjanci w mieszkaniu 19-letniego mieszkańca Płocka. Został on zatrzymany. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na trzy miesiące. Za posiadanie środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Jak przekazała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku sierż. szt. Monika Jakubowska, funkcjonariusze z tamtejszego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu namierzyli 19-latka, który według zebranych przez nich informacji, mógł posiadać narkotyki.
"Wcześniejsze ustalenia potwierdziły się. 19-letni mieszkaniec Płocka, przy sobie oraz w miejscu zamieszkania, miał ponad 3 kg środków odurzających, w tym marihuany. Mężczyzna został zatrzymany, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy" - powiedziała policjantka.
Rzeczniczka przypomniała jednocześnie, że za posiadanie środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Najnowsze

Niemcy odtajniły notatkę Putina z lat 90-tych. Zaskoczenia brak

Zwolennicy koalicji 13 grudnia uprawiają seanse nienawiści, a władza atakuje obrońców granic

Aura nas nie rozpieszcza. Znowu nadciąga ochłodzenie. Potrwa kilka dni
