MON: Atakującymi byli przede wszystkim młodzi, agresywni mężczyźni [wideo]
Atakującymi byli przede wszystkim młodzi, agresywni mężczyźni – poinformowało Ministerstwo Obrony Narodowej na Twitterze odnosząc się do dzisiejszego forsowania granicy polsko-białoruskiej w Kuźnicy przez grupę cudzoziemców.
#granica @Straz_Graniczna
— Ministerstwo Obrony Narodowej ???????? (@MON_GOV_PL) November 16, 2021
@PolskaPolicja
@StZaryn pic.twitter.com/Z58r6bbQcR
„Atakującymi byli przede wszystkim młodzi, agresywni mężczyźni” – poinformowało Ministerstwo Obrony Narodowej na Twitterze odnosząc się do wtorkowego forsowania granicy polsko-białoruskiej w Kuźnicy przez grupę cudzoziemców.
Migranci wykorzystują do ataków dzieci. #Kuźnica
— Ministerstwo Obrony Narodowej ???????? (@MON_GOV_PL) November 16, 2021
-#granica @Straz_Graniczna @PolskaPolicja @StZaryn pic.twitter.com/EEmGFDSRIy
Resort dołączył dwa nagrania z ataku, na którym widać, jak osoby w cywilnych ubraniach znajdujące się za zasiekami po białoruskiej stronie granicy rzucają w kierunku polskich służb m.in. kamieniami, gałęziami. Z kolei polskie służby wobec agresywnych osób używają armatek wodnych.
Kolejne nagrania z odpartego dziś ataku migrantów na przejściu w #Kuźnica. Atakującymi byli przede wszystkim młodzi, agresywni mężczyźni.
— Ministerstwo Obrony Narodowej ???????? (@MON_GOV_PL) November 16, 2021
-#granica @Straz_Graniczna @PolskaPolicja @StZaryn pic.twitter.com/dU2ZqZ0hJa
Polecamy Polityczna Kawa
Wiadomości
Najnowsze
Tusk, Żurek, bezprawie i nagonka!
Bohater powstrzymał nożownika. Policja ujawnia szczegóły ataku w pociągu do Londynu
Sensacyjny zwrot akcji w Rijadzie. Świątek przegrywa z Rybakiną i traci pozycję liderki grupy
Zwyrodnialec-pedofil z uchylonym wyrokiem. Bo sędzia był nie „nasz”
Gróbarczyk alarmuje ws. Terminala Kontenerowego w Świnoujściu: Tusk i Marchewka mamią Polaków niewykonalnym Przylądkiem Pomerania
Wspaniały gest Igi Świątek. Tenisistka wspiera finansowo budowę poradni zdrowia psychicznego