Kopacz wykorzysta darmowy czas antenowy na potrzeby kampanii? Kidawa-Błońska: Wystąpienie w TVP nie wpłynie na jej wynik

Marszałek Sejmu zaapelowała do Polaków o udział w niedzielnych wyborach parlamentarnych. – Poświęćmy te kilka minut dla Polski. Pokażmy, że jesteśmy nowoczesnymi patriotami – zachęcała. Małgorzata Kidawa-Błońska odniosła się także do wieczornego wystąpienia premier Ewy Kopacz na antenie TVP.
– Kończymy kampanię. Czasem mówiąc o wyborach zapominamy, że jest to święto demokracji. Czas, kiedy każdy Polak może zdecydować, jakiej Polski chce. O wiele lat walczyliśmy o to, żeby mogło w nich brać udział wiele partii – mówił Kidawa-Błońska.
Marszałek Sejmu wyraziła nadzieję, że wielu obywateli wznoszących hasła patriotyczne, wykorzysta ten dzień do pokazania go w praktyce, czyli przez oddanie głosu. – Nie idąc na wybory też decydujemy jaka będzie Polska. Może lepiej jeszcze raz przejrzeć programy partii, popatrzeć na kandydatów i zdecydować świadomie – namawiała.
– Poświęćmy te kilka minut dla Polski. Pokażmy, że jesteśmy nowoczesnymi patriotami – zaapelowała.
Kidawa-Błońska zapytana została, czy dzisiejsze orędzie premier Ewy Kopacz nie jest wykorzystaniem bezpłatnego czasu antenowego przysługującego premierowi do kampanii wyborczej. Marszałek Sejmu przekonywała, że wystąpienie Kopacz, tak jak i przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy będzie miało na celu namówienie Polaków do wzięcia udziału w
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Rzecznik SN komentuje zarzuty bodnarowskiej prokuratury dla prof. Manowskiej: "nie trzymają się kupy"
UJAWNIAMY: 570 tysięcy na centrum integracji imigrantów w Lublinie – kulisy i powiązania Stowarzyszenia Homo Faber
Najnowsze

Granica z Niemcami zabezpieczona? Nic z tych rzeczy, Matecki prezentuje znamienne WIDEO

Wiceminister Andrzej Szejna z Nowej Lewicy nie wróci już na stanowisko wiceszefa MSZ

Decyzja bodnarowskiej prokuratury ws. Manowskiej rozgrzała internautów
