Kolejne zmiany w TVP. Dyrektorzy oddziałowi tracą pracę
Prezes TVP Jacek Kurski spotkał się w czwartek z dyrektorami oddziałów TVP Lublin, TVP Kielce i TVP Rzeszów. Wszyscy stracili stanowiska. Z kolei dyrektorzy pozostałych oddziałów nie mogą już podejmować żadnych decyzji, ponieważ centrala pozbawiła ich pełnomocnictw informuje serwis press.pl
Dyrektor TVP Lublin Tomasz Rakowski, TVP Kielce Marek Mikos oraz TVP Rzeszów Jacek Szarek otrzymali w czwartek od Jacka Kurskiego wypowiedzenia. Dwaj pierwsi podpisali porozumienia stron i rozstają się z TVP, zaś Jacek Szarek prawdopodobnie zostanie w TVP Rzeszów jako główny specjalista.
Press.pl przypomina również, że 20 lutego dyrektorzy oddziałów zostali pozbawieni pełnomocnictw do podpisywania dokumentów zarówno dotyczących kosztów, jak i przychodów. Wszystkie papiery przechodzą teraz przez centralę w Warszawie.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Komentarz historyczny przed emisją "Idy" w TVP. Kurski wyjaśnia i zaprasza reżyserów [LIST]
press.pl, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Jarosław Kaczyński podczas debaty w Chełmie: nie może być Polski A i Polski B, musi być jedna Polska
Debata "Samorząd przyszłości" z udziałem czołowych polityków prawicy [TRANSMISJA]
Uzbrojony napastnik wtargnął do domu polskiego piłkarza FC Porto
Pilne: Dron z rosyjskimi napisami znaleziony przy granicy z Obwodem Królewieckim