Kolejna awaria w Warszawie. Mieszkańcy Pragi-Południe bez wody

W mieście zarządzanym przez Rafała Trzaskowskiego po raz kolejny doszło do awarii infrastruktury miejskiej. Część ulic jest pod wodą.
Na jednym z rond na Pradze-Południe w Warszawie u zbiegu ulic Stanisławowskiej i Terespolskiej doszło do awarii wodociągowej, została zalana jezdnia. Na miejscu pracują służby – poinformował w poniedziałek rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Marek Smółka.
„Na miejscu jest pogotowie MPWiK, które lokalizuje miejsce awarii, oraz policja” - powiedział po godz. 18:00 rzecznik MPWiK.
Liczba budynków, w których nie ma dopływu wody, dotychczas nie została oszacowana. Dla mieszkańców został podstawiony beczkowóz przy ulicy Stanisławowskiej 6.
Jest to nie pierwszy incydent związany z infrastrukturą miejską tej zimy. W Warszawie regularnie dochodzi do awarii rur wodociągowych, czy ciepłowniczych.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Nie żyje Al Waleed, nazywany „Śpiącym Księciem”. Zmarł w wieku 35 lat

"Jeśli ktoś chce sparaliżować...". Ziobro ostro o działaniach ekipy Tuska. WIDEO

Kożuchowska straciła role przez wiarę. "Miałam na to dowody. Usłyszałam, że jestem za bardzo na prawo"
