„Kartka dla weterana”. Piękna akcja Kancelarii Prezydenta RP
Dziś w Pałacu Prezydenckim odbyła się akcja pt. „Kartka dla weterana”. Kartki z życzeniami wielkanocnymi dla weteranów mieszkających w Kanadzie zostały przygotowywane przez dzieci.
Życzenia od dzieci otrzymają powstańcy warszawscy, emerytowani profesorowie, kawalerowie Orderu Virtuti Militari, członkowie Stowarzyszenia Polskich Kombatantów w Ottawie, Sybiracy i weterani drugiej wojny światowej oraz żołnierze walczący pod Monte Cassino.
Kartki, wraz z dziećmi z warszawskich szkół, przygotowywał szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski. – Jesteśmy winni weteranom pamięć i wdzięczność – podkreślił Kwiatkowski.
– W Pałacu Prezydenckim, w sali w której dzieją się najważniejsze w Polsce wydarzenia, spotykamy się, by pokazać, że pamiętamy o naszych rodakach, o tych, którzy walczyli za Polskę, cierpieli za Polskę, którzy dzisiaj z różnych powodów mieszkają w różnych częściach świata: blisko i daleko – dodał szef Gabinetu Prezydenta RP, wyrażając również nadzieję na to, że ta piękna akcja będzie kontynuowana.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Kuczyński zaatakował prezydenta Nawrockiego. Porównał go do "bakterii", uznał za "szkodnika" i "dywersanta"
Polska głosem regionu w G20. Marcin Przydacz: Jesteśmy tu reprezentantem całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej
Najnowsze
Polska głosem regionu w G20. Marcin Przydacz: Jesteśmy tu reprezentantem całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej
Trafiony – zatopiony! Rosyjski okręt podwodny wyleciał w powietrze
"Mecenas dla Maluszka". Ordo Iuris pomoże dzieciom znaleźć szczęśliwy dom
Doniesienia o rozwodzie, a potem taki wpis. Baron zdradził, jak się czuje
Zakochana Paulina Smaszcz publikuje kolejne zdjęcie z ukochanym! Duński biznesmen skradł jej serce.
Przemysław Wipler komentuje wyciek danych szefa BBN Sławomira Cenckiewicza: klasyczna gra teczkami