Eksplozja pieca w Świdnicy
Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wybuchu pieca centralnego ogrzewania w Świdnicy na Dolnym Śląsku.
Budynek, w którym doszło do eksplozji pieca centralnego ogrzewania nie został uszkodzony – podaje portal rmf24.pl. Do eksplozji doszło w łazience, gdzie stał piec węglowy. Zniszczone zostało jedynie to pomieszczenie.
Poszkodowani trafili do szpitali z licznymi obrażeniami zewnętrznymi.
rmf24.pl
Komentarze
Najnowsze
„Wołyń i polskie czystki”? Wpis Wysockiej-Schnepf wywołał oburzenie
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon