Przejdź do treści
09:42 Islandia: W środę rano doszło do erupcji wulkanu na półwyspie Reykjanes
08:42 Beskidy: Warunki na szlakach jeszcze dobre, ale mają nadejść opady
08:01 Mazowieckie: Służby zlikwidowały nielegalną fabrykę papierosów, 3 osoby zatrzymane
07:39 Chiny: Oskarżony o szpiegostwo obywatel Japonii skazany na trzy lata i sześć miesięcy więzienia
07:31 IMGW: na północy burze z opadami do 70 mm, na zachodzie wiatr w porywach do 70 km/h
07:01 Warmińsko-mazurskie: Rozbity gang oszustów wystawiających fałszywe faktury, 5 osób zatrzymanych
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk oraz Klub „Gazety Polskiej” Kościerzyna zapraszają na spotkanie z posłami Mariuszem Goskiem oraz Dariuszem Mateckim, 21 lipca, godz. 16.30, ul. 3 maja 9, Kościerzyna.
Wydarzenie Klub „GP” Wejherowo zaprasza na spotkanie autorskie z Adamem Borowskim pt."Losy PEOWIACZEK inspiracją do obrony suwerenności Polski”, 22 lipca (wtorek), godz. 18:00, sala JPII przy Kolegiacie PW. Św Trójcy ul Kościuszki, przy Placu Wejhera, Wejherowo
Wydarzenie USA: Kluby Gazety Polskiej Nowym Jorku zapraszają 23 lipca o godz. 19.00 Polonię na spotkanie autorskie z europosłem Danielem Obajtkiem, które odbędzie się w Cracovia Manor, Wallington, NJ07057
Wydarzenie Klub „GP” Milanówek zaprasza na obchody 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, 2 sierpnia, g. 15.00 Msza św. w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej ul. Szkolna 7. Po mszy uroczystość na cmentarzu w Milanówku przy grobach Powstańców Warszawskich
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Dramat w Katowicach. Nie żyją trzy osoby

Źródło: facebook.com/pg/panstwowastraz.pozarna

Przy ul. Lwowskiej, w katowickiej dzielnicy Szopienice, w pożarze zginęły trzy osoby, w tym dziecko. Do tragicznych wydarzeń doszło dziś w nocy.

W trzykondygnacyjnym budynku paliło się mieszkanie na pierwszym piętrze. Do akcji ratunkowej zaangażowano dziesięć zastępów straży pożarnej.

Z mieszkania ewakuowano łącznie osiem osób – trzy bezpośrednio z palącego się mieszkania oraz pięć z sąsiednich lokali. Reanimacja trzech osób, w tym dziecka, nie przyniosła pozytywnego rezultatu. Strażakom udało się zapanować nad pożarem.

Powołując się na statystyki śląskiej straży pożarnej, w okresie od 23. lutego do 8. marca br., w 354 pożarach budynków mieszkalnych w woj. śląskim, zginęło 14 osób, 50 zostało rannych. Od początku roku, w tym regionie, w wyniku pożaru zginęły 22 osoby.

rmf24.pl

Wiadomości

PILNE: Kolejna grupa migrantów przywieziona do Polski. Duklanowski o szczegółach

Co się dzieje w szczecińskim sądzie? Zobacz nagranie z MIGRANTAMI!

Zlikwidowano nielegalną fabrykę papierosów. Są zatrzymania!

PiS czy PO? Tak dziś zagłosowaliby Polacy [SONDAŻ]

Lewandowski wraca do pracy. Pokazał nowe zdjęcia w blond fryzurze!

Jagodowe szaleństwo! Te placuszki pokochasz od pierwszego kęsa

Zamknięto trzy kąpieliska na Kaszubach. Co jest tego powodem?

Medale igrzysk 2026 zaprezentowane! Forma nietypowa, produkcja ekologiczna

SPRAWDŹ TO!

Tonący chwyta się brzytwy? Tak uważają Polacy na temat rekonstrukcji rządu!

Dlaczego Polacy uważają, że Donald Tusk jest nieskutecznym premierem?

Bellinghama czeka operacja barku i długa przerwa w grze

Casa Polonia w Rzymie. Specjalna propozycja dla Polaków na Jubileusz Młodzieży

Putin upokorzył Trumpa. Jaką cenę za to zapłaci?

Kaja Kallas alarmuje: Rosja używa broni chemicznej

Była prezydent skazana. 537 mln dolarów do zwrotu. Ma 10 dni

Najnowsze

PILNE: Kolejna grupa migrantów przywieziona do Polski. Duklanowski o szczegółach

Lewandowski wraca do pracy. Pokazał nowe zdjęcia w blond fryzurze!

Jagodowe szaleństwo! Te placuszki pokochasz od pierwszego kęsa

Zamknięto trzy kąpieliska na Kaszubach. Co jest tego powodem?

Medale igrzysk 2026 zaprezentowane! Forma nietypowa, produkcja ekologiczna

Co się dzieje w szczecińskim sądzie? Zobacz nagranie z MIGRANTAMI!

Zlikwidowano nielegalną fabrykę papierosów. Są zatrzymania!

PiS czy PO? Tak dziś zagłosowaliby Polacy [SONDAŻ]