Dobra wieść! Biskup Paweł Cieślik wyleczony z covid-19

Biskup Paweł Cieślik został wyleczony z choroby covid-19. Wrócił już ze szpitala - podano we wtorek na stronie internetowej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.
Wszystkim, którzy towarzyszyli biskupowi podczas choroby, wspierając go modlitwą, duchowny podziękował za pośrednictwem Twittera. "Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie okazane wsparcie w tym doświadczeniu" - napisał.
Biskup senior Paweł Cieślik trafił do szpitala w Szczecinie 22 kwietnia. Po wykonaniu badanie krwi wskazało na obecność wirusa SARS-CoV-2. Duchowny w tym roku kończy 80 lat. Od roku 1995 był biskupem pomocniczym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. W 2015 roku, zgodnie z obowiązującymi zasadami posługi biskupiej, przeszedł na emeryturę.
Najnowsze

Będą 30-procentowe cła na towary z UE i Meksyku od 1 sierpnia. Bruksela chce negocjować z Trumpem

Porzucek: „uroczyste unieważnienie referendum” było przemyślanym posunięciem Tuska

Politico: Komisja Europejska porzuciła plan wprowadzenia podatku cyfrowego
