Czy dojdzie do spotkania Lech Wałęsa - Sławomir Cenckiewicz?

20 stycznia, w Centrum Edukacyjnym IPN im. Janusza Kurtyki „Przystanek Historia”, referat pod tytułem „Przewodniczący - Noblista - Bolek - Prezydent. Kim jest naprawdę Lech Wałęsa?” miał wygłosić prof. Sławomir Cenckiewicz.
Naukowiec odwołał spotkanie. Jak tłumaczył –W związku z niedawną tragedią rodzinną państwa Wałęsów zmuszony jest zrezygnować z wygłoszenia swojego referatu – chodzi o śmierć syna Lecha Wałęsy, Przemysława.
Niespodziewanie głos na Facebooku zabrał sam Wałęsa – Sławomir Cenckiewicz kłamco nie było dla mnie żadnego zaproszenia na Twoją konferencje, jeśli stchórzysz w piątek to ja zrobię konferencję o sprzecznych narracjach. Ja Lech Wałęsa oświadczam, że będę na tej konferencji. Moralisto nie rezygnuj - do spotkania – napisał były prezydent.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Najnowsze

Akcja hejterska w trakcie kampanii. Prezydent Duda zwraca się do ABW!

W najbliższych dniach pochmurno i deszczowo, czy ta prognoza się sprawdzi?

HIT DNIA
Afera NASK. Kocjan, którego "nie zna" Trzaskowski, robił to już wcześniej?!
