Ciało wyłowione z Warty to Ewa Tylman. Przeprowadzono badania DNA

Ostateczne wyniki badań DNA wskazują na to, że odnalezione w zeszłym tygodniu w Warcie ciało to poszukiwana Ewa Tylman – informuje RMF FM, powołując się na wypowiedź prokuratora Łukasza Biela.
Zwłoki młodej kobiety znaleziono w zeszłym tygodniu w małej miejscowości Czerwonak w powiecie poznańskim. Już wówczas rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu Andrzej Borowiak informował na Twitterze, że może to być Ewa Tylman. Przypuszczenia policji potwierdziły badania DNA.
26-letnia Ewa Tylman zaginęła w listopadzie 2015 r. Nie wróciła z formowej imprezy. W drodze do domu kobiecie towarzyszył kolega, Adam Z., który usłyszał zarzut zabójstwa. Na razie śledczy nie mają dowodów przesądzających o sprawie, a podejrzany o zabójstwo wciąż przebywa w areszcie.
Polecamy Aplikację Radia Republika
Wiadomości
Najnowsze

W tym roku upływa 25 lat od pierwszych powszechnych wyborów prezydenckich w III RP

Piast Gliwice zaprezentował jubileuszowe logo na 80-lecie klubu

Szantaż, 20 milionów euro i nagrania w restauracji. Spór Lewandowskiego i Kucharskiego wchodzi w decydującą fazę
