Bosak: Marsz narodowców był inicjatywą oddolną, za zerowe pieniądze. 5 tys. to dobry wynik
Przede wszystkim trzeba zrozumieć charakter naszego marszu. To był marsz zainicjowany przez środowiska obywatelskie, Ruch Narodowy dołączył się do tego marszu, ale to była inicjatywa oddolna, nie wsparł tego PiS. To była manifestacja zrobiona za zerowe pieniądze. Myślę, że trzeba widzieć to w charakterze reakcji o charakterze lokalnym – mówił w Telewizji Republika Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego.
W sobotę w Warszawie odbyły się trzy marsze: KOD-u i opozycji, Parada Schumana i marsz narodowy pod hasłem "Odwagi Polsko!". Ten ostatni, zdaniem policji zgromadził 4,5 tys. osób. Ruch Narodowy rozpoczął swoje zgromadzenie o 11.00 od mszy świętej w intencji ojczyzny na Pradze w katedrze św. Floriana. CZYTAJ WIĘCEJ...
Najnowsze
„Wołyń i polskie czystki”? Wpis Wysockiej-Schnepf wywołał oburzenie
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon