Przejdź do treści
19:07 Doradca ekonomiczny Białego Domu: Trump ma prawo nałożyć 50-proc. cła na Brazylię
18:22 Polska: Sąd aresztował podejrzanego o usiłowanie zabójstwa pięciu osób przez potrącenie autem
17:35 Słowacja: Za kąpiel w tatrzańskich jeziorach grozi surowa grzywna
16:33 Astronauci misji Ax-4, w tym Polak Sławosz Uznański-Wiśniewski, pożegnali się w niedzielę z załogą Międzynarodowej Stacji Kosmicznej
15:45 NATO: Rutte spotka się z Trumpem w Waszyngtonie na początku przyszłego tygodnia
15:43 Wrocław: Funkcjonariusze służby celno-skarbowej podejrzani o napaść na policjanta
15:08 IMGW: burze w całym kraju; alert RCB ostrzegający przed intensywnym deszczem
14:23 UE: przewodnicząca KE Ursula von der Leyen powiedziała, że UE przedłuży zawieszenie środków odwetowych wobec USA do początku sierpnia. Planowo miały one wejść w życie w nocy z poniedziałku na wtorek
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk oraz Klub „Gazety Polskiej” Kościerzyna zapraszają na spotkanie z posłami Mariuszem Goskiem oraz Dariuszem Mateckim, 21 lipca, godz. 16.30, ul. 3 maja 9, Kościerzyna.
Wydarzenie Poseł Agnieszka Wojciechowska van Heukelom oraz Klub "Gazety Polskiej" Łódź Górna zapraszają na spotkanie z Jackiem Saryuszem Wolskim, 14 lipca, godz. 18:00, ul. Piotrkowska 143, Łódź
Wydarzenie Wiec poparcia dla Ryszarda Majdzika. 14 lipca (poniedziałek), godz. 12:30 pod Sądem Rejonowym, ul. Przy Rondzie 7, Kraków
Wydarzenie USA: Kluby Gazety Polskiej Nowym Jorku zapraszają 23 lipca o godz. 19.00 Polonię na spotkanie autorskie z europosłem Danielem Obajtkiem, które odbędzie się w Cracovia Manor, Wallington, NJ07057
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

10 lat Telewizji Republika. A tak było na urodzinowej gali... [wideo]

Źródło: Telewizja Republika

W czwartek, 25 maja, odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa Telewizji Republika. Uświetnił ją swoją obecnością Premier Mateusz Morawiecki.

Galę otworzyli założyciele stacji – prezes Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz i redaktor Katarzyna Gójska. Podziękowali dziennikarzom za pracę przy tworzeniu telewizji, a wiernym widzom za zaufanie i docenianie codziennej misji Republiki.

Podczas Gali wręczono nagrody w czterech kategoriach: Ekonomia i Biznes, Polityka, Kultura oraz Nagroda Widzów Telewizji Republika. Laureatem nagrody Telewizji Republika w kategorii EKONOMIA I BIZNES został prezes Narodowego Banku Polskiego prof. Adam Glapiński.

Kapituła Telewizji Republika jednogłośnie wybrała ministra edukacji i nauki prof. Przemysława Czarnka na laureata nagrody w kategorii POLITYKA. 

Statuetka w kategorii KULTURA powędrowała do Jana Pietrzaka. 

NAGRODĘ WIDZÓW Telewizji Republika otrzymał dr Karol Nawrocki, prezes Instytutu Pamięci Narodowej, za burzenie sowieckich pomników. 

Gwiazdą muzyczną wydarzenia był zespół Kombi Sławomira Łosowskiego.

Telewizja Republika

Wiadomości

HIT DNIA

Mentzen dosadnie odpowiada politykom od Tuska. Pisze o szantażu!

Matczak chce, żeby prawdy bronił najbardziej znany kłamca, który został premierem

Ciepło i słonecznie czy zimno i deszczowo? Sprawdź prognozę pogody

HIT! Co zrobić z nielegalnymi migrantami? Środa radzi: Polska powinna się na nich otworzyć [WIDEO]

We Wrocławiu funkcjonariusze służby celno-skarbowej napadli na policjanta!

Nasz widz z Hiszpanii opisuje ataki nielegalnych imigrantów

Chciał zabić 5 osób. Ma postawione zarzuty!

Tylko u nas: Tarczyński ujawnia szokujące dane o przestępczości i gwałtach ze strony imigrantów

Makaron z truskawkami – ulubione danie Igi Świątek. Teraz jest idealny moment, by je przygotować

Szantaż Tuska wobec Hołowni. Poboży mówi o "skorelowaniu konferencji marszałka z wpisami i aktywności premiera"

Lemingopedia do Kohuta: Łukasz, jak Ci nie wstyd?!

Rewitalizacja Wrocławia w stylu Breslau

Onet nie może bez szczucia. Wnuki Tuska "cacy", Kasia Nawrocka znów "be"

Tarczyński: czas na imigrancką przemoc dla zabawy, napady rabunkowe powoli przemijają

Koryciarstwo przeżarło koalicję Tuska

Najnowsze

HIT DNIA

Mentzen dosadnie odpowiada politykom od Tuska. Pisze o szantażu!

We Wrocławiu funkcjonariusze służby celno-skarbowej napadli na policjanta!

Nasz widz z Hiszpanii opisuje ataki nielegalnych imigrantów

Chciał zabić 5 osób. Ma postawione zarzuty!

Tylko u nas: Tarczyński ujawnia szokujące dane o przestępczości i gwałtach ze strony imigrantów

Matczak chce, żeby prawdy bronił najbardziej znany kłamca, który został premierem

Ciepło i słonecznie czy zimno i deszczowo? Sprawdź prognozę pogody

HIT! Co zrobić z nielegalnymi migrantami? Środa radzi: Polska powinna się na nich otworzyć [WIDEO]