Przejdź do treści
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Republika Republika zaprasza widzów na specjalny koncert kolęd z Kozłówki, z udziałem Prezydenta RP Karola Nawrockiego oraz Pierwszej Damy Marty Nawrockiej, Wigilia, godz. 20.00
Republika Dzieci w Libanie śpiewają najpiękniejsze polskie kolędy. Na koncert zapraszamy do Republiki w Boże Narodzenie o godzinie 20:00
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Proces Tusk-Sakiewicz: kolejna rozprawa 19 grudnia

Źródło: Republika/screen

Trwa sądowy spór między Donaldem Tuskiem a Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej”, dotyczący okładki tygodnika. Kolejna rozprawa odbędzie się 19 grudnia o godzinie 11:00 w Warszawie.

Czytaj także: Tusk ma obsesję na punkcie Sakiewicza? Premier mówił, że nie pozywa dziennikarzy, ale... wytoczył prezesowi Republiki trzy procesy

Spór o okładkę „Gazety Polskiej”
Donald Tusk pozwał Tomasza Sakiewicza za okładkę „Gazety Polskiej”. Premier zarzucił Sakiewiczowi manipulowanie przekazem i naruszenie dóbr osobistych. Pierwsza rozprawa miała miejsce 29 listopada 2024 roku i wywołuje wiele emocji zarówno w świecie polityki, jak i mediów.

Czytaj również: „Tusk kompromituje państwo!” - Sakiewicz ostro o krzywdzeniu wierzących i procesach za satyrę

Druga rozprawa już w grudniu
Następna odsłona procesu odbędzie się 19 grudnia o godzinie 11:00 w warszawskim sądzie przy Alejach Solidarności 127, w sali nr 132. Oczekuje się, że strony przedstawią kolejne argumenty, a sąd będzie kontynuował analizę sprawy.

Koniecznie obejrzyj: Sakiewicz ostro o Tusku! ,,Uważam go za człowieka, który sprzedał interesy Polski na rzecz Niemiec''

Źródło: Republika

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Wiadomości

dramat w Nunspeet

Holandia: Samochód wjechał w tłum podczas parady świateł

Trump: Musimy mieć Grenlandię. Tam wszędzie rosyjskie i chińskie statki

Szwedzi wyłączyli reaktor atomowy

USA będą budować pływające fortece. Będą większe od niszczycieli

Rosja o rozmowach w Miami. Gdzie jest pokój?

Rosjanie ponownie uderzyli w Odessę

Trump powiedział, że po raz ostatni zgrywa twardziela

Kopalnia Pniówek: Dwóch górników nie żyje

Ostrzeżenie na święta Bożego Narodzenia. Taka jest ich natura

Kolejny świetny sondaż dla Karola Nawrockiego. Na nic się zdały hejterskie ataki

Szokujący sondaż. Ugrupowanie Brauna rośnie kosztem Konfederacji

"To jest groteska, to jest żenujące". Stefaniuk o mailu do prześladowanej urzędniczki

Zatrzymania ws. hejtu po śmierci 11-latki z Jeleniej Góry

Nawrocki: Panie Premierze, trzeba budować mniejszość blokującą ws. Mercosur, a nie gadać

Ziobro: mamy do czynienia z pełzającym zamachem na polskie sądownictwo

Najnowsze

kopalnia węgla - zdjęcie poglądowe

Kopalnia Pniówek: Dwóch górników nie żyje

pancerniki nowej klasy

USA będą budować pływające fortece. Będą większe od niszczycieli

Pieskow

Rosja o rozmowach w Miami. Gdzie jest pokój?

Odessa

Rosjanie ponownie uderzyli w Odessę

Trump powiedział, że po raz ostatni zgrywa twardziela

dramat w Nunspeet

Holandia: Samochód wjechał w tłum podczas parady świateł

Grenlandia

Trump: Musimy mieć Grenlandię. Tam wszędzie rosyjskie i chińskie statki

reaktory elektrowni Forsmark w Szwecji

Szwedzi wyłączyli reaktor atomowy