Morawiecki punktuje Tuska na „X”

Były premier stanowczo o rządach Tuska. „Gospodarka się wali, giełdy pikują w dół, zwolnienia grupowe, rosnące ceny, do tego nielegalni imigranci. Tego się nie da przeczekać w przytulnym warszawskim bistro.” – napisał Mateusz Morawiecki w najnowszym wpisie na portalu „X”.
Portfele chudną, a Donald Tusk siedzi spokojnie jak w kawiarni na Placu Zbawiciela.
We wpisie na portalu „X” były premier Mateusz Morawiecki odniósł się do dramatycznej sytuacji gospodarczej, jaka jego zdaniem panuje w Polsce za rządów obecnej koalicji. Inflacja, masowe zwolnienia, chaos na rynkach finansowych i kryzys migracyjny – to tematy, które najbardziej interesują społeczeństwo.
Do komentarza dołączył popularny mem z postacią siedzącą w płonącym pokoju, mówiącą „This is fine”. Z tą różnicą, że twarz tej postaci została zastąpiona twarzą Donalda Tuska.
— „Tego się nie da przeczekać w przytulnym warszawskim bistro” – dodał Morawiecki, punktując elitarny, oderwany od rzeczywistości styl życia środowiska PO.
Źródło: Republika, x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Sejm
Wiadomości
"Zaświadczenie o niekaralności z kraju pochodzenia". Posłowie PiS domagają się zmian w branży taksówkarskiej
Bochenek dziwi się odwołaniu przez Hołownię spotkania z prezydentem. "Naciski na niego będą pewnie do ostatniego momentu"
Najnowsze

Bochenek dziwi się odwołaniu przez Hołownię spotkania z prezydentem. "Naciski na niego będą pewnie do ostatniego momentu"

Jest krótki, ale bardzo wymowny. Zobacz spot zapowiadający inaugurację Karola Nawrockiego

Prezydent nie kryje rozczarowania zrezygnowaniem przez Hołownię ze spotkania
