Policjantka Miss Fitness. Złote medale st. asp. Katarzyny Staśkowskiej

Artykuł
St. asp. Katarzyna Staśkowska pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku
Fot. Policja.pl

Miniony weekend był złotym weekendem dla st. asp. Katarzyny Staśkowskiej z Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Podczas dwóch dni zmagań na scenach Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness w Radzyminie i Siedlcach zdobyła złoto w kategoriach indywidualnych oraz tytuły najlepszej zawodniczki zawodów.

W Radzyminie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, w których wzięła udział policjantka z Łasku, przywożąc z tych zawodów złoto w kategorii Miss Toned Figure oraz została absolutną mistrzynią wśród startujących zawodniczek, zdobywając tytuł Overall.

2_670_06

Dzień później w Siedlcach, podczas rozgrywanych tam Mistrzostw Polski federacji IBFF i WPF, zdobyła złoty medal w kategoriach indywidualnych Ms. Figure powyżej 35. roku życia, srebrny Ms. Figure Hard oraz złoto w parach. Podczas rywalizacji o tytuł najlepszej zawodniczki wśród pań startujących w poszczególnych kategoriach została zwyciężczynią Overall Women, otrzymała również kwalifikację na Mistrzostwa Świata, które odbędą się pod koniec czerwca na Słowenii.

Źródło: Policja.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy