Policja zgubiła skrzynie z pistoletami. Na uczciwego znalazcę czeka nagroda
Policjanci z Holandii zgubili trzy skrzynie z 42 pistoletami – poinformował dziennik „Algemeen Dagblad”. Dla znalazcy wyznaczono nagrodę w wysokości 7,5 tys. euro. Skrzynie prawdopodobnie wypadły z policyjnego auta na autostradzie.
„Przy wjeździe na autostradę policjant odkrył, że tylne drzwi furgonetki są otwarte, prawdopodobnie z powodu uszkodzenia zamka” – informuje policja na stronie internetowej.
Poszukiwania nie przyniosły rezultatu i obecnie wyznaczona została nagroda za pomoc w odnalezieniu pistoletów. Dziennik „AD” poinformował, że wynosi ona 7500 euro.
Politie zoekt verloren kisten met oefenwapens en looft beloning van 7500 euro uit https://t.co/7xXc0zAyDB
— AD.nl (@ADnl) August 24, 2021
Polecamy Konferencja o Republice
Wiadomości
SAFE jako przykrywka dla ideologicznych fanaberii? Saryusz-Wolski: Bruksela wraca do kamieni milowych
Przydacz ustawił Sikorskiego do pionu: mniej słów, mniej Twittera, a więcej myślenia o interesie Polski
Pół miliona kary, zamknięta neurologia i śmierć młodej pacjentki w Świdnicy. Skąd chaos w szpitalu pod nadzorem KO?
Najnowsze