„Nie ma to jak polskie góry”. Premier z rodziną odpoczywał w Bieszczadach
„Bieszczady, wokół cudowna przyroda i przepiękne bieszczadzkie krajobrazy”. Premier Mateusz Morawiecki podzielił się z internautami zdjęciami z długiego weekendu z rodziną.
Premier Morawiecki wraz z żoną i dziećmi odpoczywał w Bieszczadach. „Szczególnie teraz, po trudnym czasie pandemii, bardzo potrzebujemy oddechu na świeżym powietrzu. Inaczej biegnie czas. Wspaniali ludzie. Dziękuję wszystkim, których tu spotkaliśmy” – napisał.
Facebook/Mateusz Morawiecki
Komentarze
Najnowsze
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]
Wawer w Republice o aferze Kacprzyka: Donald Tusk próbuje przeczekać kryzys
PILNE! Polki poznały rywalki w pierwszej rundzie Wimbledonu