„Nie ma to jak polskie góry”. Premier z rodziną odpoczywał w Bieszczadach
„Bieszczady, wokół cudowna przyroda i przepiękne bieszczadzkie krajobrazy”. Premier Mateusz Morawiecki podzielił się z internautami zdjęciami z długiego weekendu z rodziną.
Premier Morawiecki wraz z żoną i dziećmi odpoczywał w Bieszczadach. „Szczególnie teraz, po trudnym czasie pandemii, bardzo potrzebujemy oddechu na świeżym powietrzu. Inaczej biegnie czas. Wspaniali ludzie. Dziękuję wszystkim, których tu spotkaliśmy” – napisał.
Facebook/Mateusz Morawiecki
Komentarze
Najnowsze
Leśkiewicz punktuje Zełenskiego ws. rzekomej próby porozumienia z Nawrockim: „Gra na czas”
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego