Lewandowski: Wierzę w tę drużynę. Brakuje momentu, w którym wszystko „zatrybi”

Artykuł
Fot. Portal TV Republika

To są bardzo ważne mecze dla nas - jeśli chcemy awansować to musimy zdobywać punkty. Bez nich nie awansujemy. Mecz z Albanią przed nami. Mamy kłopoty, ale chcemy się przygotować jak najlepiej do tego spotkania. Będziemy przygotowani - mówił Robert Lewandowski podczas konferencji prasowej.

Robert Lewandowski zapewnił, że „Wojciech Szczęsny ma wsparcie każdego z nas – moje również”. – W każdym zawodzie każdy z nas może mieć słabsze momenty. Wojtek jest na tyle mocną osobą mentalnie, że szybko sobie z tym poradzi – powiedział.

Kapitan reprezentacji dodał, że w meczu z San Marino „na pewno wrócę myślami do mojego debiutu. Żadnego przeciwnika nie będziemy lekceważyć. Musimy wykonać swoją robotę. Wspomnienia na pewno wrócą - od tego rywala to wszystko się zaczęło”.

– Jak patrzymy na kadrę, którą mamy to są w niej osłabienia. Wierzę w to, że Ci, którzy wejdą na boisko, pokażą swoje najlepsze umiejętności. Nie można się bać – to pierwszy krok do porażki – mówił Robert Lewandowski.

– Mecz z Anglią będzie ważny. Wierzę, że zaczniemy to spotkanie z sześcioma punktami więcej. Wierzę, że tak będzie. Gramy u siebie – pokażemy na co nas stać mimo tych problemów kadrowych. Zmobilizujemy się i pokażemy, co mamy najlepsze – zapewnił piłkarz.

Robert Lewandowski mówił, że nie myśli o spekulacjach na temat trenera. – Razem idziemy w jednym kierunku. – Wierzę w tę drużynę i sztab szkoleniowy. Brakuje jednego momentu, w którym wszystko „zatrybi” – stwierdził.

Źródło: portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy