Robert Lewandowski się nie zatrzymuje. Kolejna bramka w Bundeslidze

Robert Lewandowski ciągle w kapitalnej formie. Gol za golem
Fot:Twitter/Bayern München

Robert Lewandowski strzelił bramkę, z jego Bayern Monachium pokonał 1.FC Koeln 3:2. Mimo problemów Bayernu na początku sezonu, 33- latek zachowuje kapitalną formę i strzela w każdym meczu. Oby tak samo było podczas wrześniowych meczów eliminacyjnych do Mistrzostw Świata w Katarze.

Bayern Monachium, mimo przewagi, pierwszego gola strzelił dopiero w 50. minucie. Był to gol Lewandowskiego, przy którym asystował mu Jamal Musiala. Dziewięć minut później trafił Serge Gnabry i było 2:0.

Kolejne minuty były szokiem dla hegemona niemieckiego futbolu. Bramki Modeste i Utha w odstępie dwóch minut. Końcówka należała do „Die Rotten. Bramkę na wagę pierwszych trzech punktów dla Bayernu strzelił Gnabry. Bawarczycy po dwóch kolejkach sezonu 2021/2022 zajmują czwarte miejsce w tabeli. Ekipa „Kozłów” z Kolonii jest ósma.

Źródło: fcbayern.com